CENNIK

PIERWSZA WIZYTA
Spotkanie trwa około 45-60 minut. Zostaje przeprowadzony obszerny wywiad żywieniowy, który obejmuje między innymi : dolegliwości, przyjmowane leki, analizę badań laboratoryjnych, styl życia, upodobania kulinarne, stosowane wcześniej diety. Zostaje wykonana profesjonalna analiza składu ciała wraz z omówieniem jej wyników. Dodatkowo otrzymują Państwo ogólne zalecenia diety oczyszczającej, które mają za zadanie łagodnie przygotować organizm do właściwej- spersonalizowanej diety.
Kolejne wizyty, na których otrzymują Państwo indywidualne diety- trwają 15-20 minut. Spotkania odbywają się co tydzień lub co dwa tygodnie – w zależności od wyboru diety.

DIETA STANDARD
To dieta redukująca masę ciała. Uwzględnia schorzenia, przyjmowane lekarstwa, wyniki badań, preferencje żywieniowe. Jej celem jest redukcja masy ciała, a przy okazji poprawa stanu zdrowia i samopoczucia.
*cena obejmuje koszt diety oraz wizyty

DIETA SPECJALISTYCZNA
To dieta nastawiona na wyeliminowanie uciążliwych dolegliwości (np dieta łagodząca dolegliwości związane z boreliozą, refluksem) lub dostosowanie sposobu żywienia do stylu życia (np dieta sportowca, wegetarianizm, weganizm). Uwzględnia schorzenia, przyjmowane lekarstwa oraz suplementy diety, wyniki badań, preferencje żywieniowe, treningi oraz czas ich trwania. Jej celem nie jest utrata masy ciała. Jednak w przypadku, gdy do gabinetu zgłasza się osoba z nadwagą lub otyłością, chcąca wyeliminować uciążliwe objawy (w dodatku z nieprawidłowymi nawykami) może nastąpić spadek masy ciała.
*cena obejmuje koszt diety oraz wizyty

ANALIZA SKŁADU CIAŁA
Specjalistyczna analiza wraz z dokładnym omówieniem wyników.  Czas trwania wizyty na analizie to 15-20 minut.

DIETY DLA PAR
Razem łatwiej stosować zdrowe nawyki i redukować zbędne kilogramy. Diety konstruowane są tak, aby maksymalnie ułatwić Wam życie. Posiłki są podobne, a obiady jednogarnkowe. Oczywiście wszystko z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i problemów zdrowotnych każdej z osób. Gotowanie dwóch obiadów przestaje być koniecznością.Warto skorzystać z diety dla pary w atrakcyjnej cenie! Druga osoba 50% taniej 🙂 * PROMOCJE NIE ŁĄCZĄ SIĘ (ceny dostępne w cenniku)

Jeśli chcesz porozmawiać z dietetykiem na temat swojej diety, rozwiać wątpliwości i sprawdzić skład ciała  zapraszamy na jednorazową konsultację

JEDNORAZOWA KONSULTACJA  100 zł obejmuje :
• analiza składu ciała
• odpowiedzi na pytania
• czas wizyty do 1h

 

JEDNORAZOWA KONSULTACJA  on line obejmuje (100 zł) :

• analiza wywiadu żywieniowego
• odpowiedzi na pytania ( wywiad żywieniowy + 2-3 maile z pytaniami)
• ogólne zalecenia dostosowane do danego przypadku

 

PŁATNOŚĆ : gotówka, karta płatnicza

Na pierwszej wizycie pobieramy płatność za pierwszą wizytę + zaliczka na poczet przygotowywanej diety (50% wartości diety)

Na następnych wizytach jest pobierana zaliczka na poczet kolejnych diet (50% wartości)

W przypadku nie przybycia na wizytę zaliczka nie jest zwracana.