Dlaczego warto rozpocząć kurację w gabinecie GRAVIOLA ?

☑️ jestem PRAKTYKIEM – żyję zgodnie ze swoimi jadłospisami
☑️ atutem jest MAŁA ILOŚĆ GOTOWANIA – sama nie mam czasu na wielogodzinne stanie w kuchni, mam rodzinę, pasje, mnóstwo pracy, więc wiem jak wygląda życie w biegu, a że sama chcę zdrowo żyć i trzymam się diety to nie układam skomplikowanych jadłospisów (chyba, że jest to wyraźne życzenie klienta)
☑️ dieta ustawiana z powtarzalnością NA 2 DNI – po co biegać po zakupy codziennie i stać dzień w dzień w kuchni ?
☑️ wykorzystujemy całe jedzenie, czyli NIC SIĘ NIE MARNUJE – wprost nie rozumiem diet gdzie jest 1 łyżka produktu X i 1 łyżka produktu Y. A co zrobić z całą resztą? Wyrzucić do kosza ?
Ze mną poprawisz swoje zdrowie, wyniki badań i jakość życia (będziesz lepiej się wysypiać, bardziej skupiona w pracy, bardziej zadowolona).

Układam proste w przygotowaniu i smaczne jadłospisy – na mojej diecie nie będziesz głodna 🙂  Pomagam schudnąć i prawidłowo się odżywiać w niedoczynności tarczycy, Hashimoto, insulinooporności i wielu innych schorzeniach hormonalnych o raz dietozależnych. Ponadto specjalizuję się w leczeniu żywieniowym nadwagi i otyłości.

Kuracja rozpoczyna się od pierwszej wizyty. Przeprowadzam na niej dokładny wywiad  żywieniowy i zdrowotny. Sprawdzam skład ciała za pomocą profesjonalnego analizatora TANITA, omawiam wyniki i wspólnie określamy cel do osiągnięcia. Na pierwszej wizycie wręczam Ci wstępne zalecenia oczyszczające organizm (abyś mógł/mogła prawidłowo przygotować organizm do drugiego etapu – czyli właściwej diety ułożonej dla Ciebie. U mnie każdy ma indywidualną dietę – nie korzystam z gotowców i nie wręczam każdemu tej samej diety.


Na wizytach kontrolnych, które odbywają się co tydzień LUB co dwa tygodnie –  głównie rozmawiamy, ale także robimy kolejne pomiary analizatorem.  Dowiaduję się, jak minął kolejny tydzień diety i przygotowuję kolejne proste i pyszne przepisy.

Pierwsza konsultacja – 150 zł (60-90min)
– analiza dotychczasowej diety i wskazanie błędów żywieniowych
– szczegółowa analiza składu ciała
– wywiad zdrowotny i żywieniowy
– interpretacja wyników badań laboratoryjnych
– zalecenia żywieniowe na pierwszy tydzień ( dieta oczyszczająca organizm)

Wizyta kontrolna – 120 zł (20 minut) lub 180zł  (20 minut)
– analiza składu ciała i pomiary
– analiza minionego tygodnia pod względem diety
– przepisy na kolejny tydzień LUB dwa tygodnie
– porządna porcja motywacji 🙂

Jak do nas dojechać:
– Autobusy: 130, 127
– Tramwaje:  12
– Bezpłatny parking przed oraz za posesją