Witaj w naszym świecie !

Masz wrażenie, że stoisz w miejscu? Podejmujesz kolejne próby, aby ruszyć… ale nic z tego nie wychodzi? Wybierasz produkty „light”, unikasz ziemniaków, nie jesz śniadań, jesz niskokaloryczne bezglutenowe krążki ryżowe zamiast pełnoziarnistego kalorycznego pieczywa – a Twoja waga nadal stoi w miejscu? Zaczynasz podważać swoje możliwości ? Myślisz, że nie dasz rady ? Przestań!
To czasem się zdarza. Ważne aby nie przyzwyczaić się do tego stanu
i nie spocząć na laurach. Przygotowaliśmy naprawdę dobry plan,
w którym pomożemy Ci wyeliminować błędy abyś mógł/mogła ruszyć 🙂 Damy Ci konkretną wiedzę oraz motywację do pozytywnych zmian, abyś mógł/mogła cieszyć się zdrową, pięknie wyglądającą sylwetką ! 

Nie będziemy zbyt długo zanudzać, opowiemy tylko kilka zdań o sobie, abyś wiedział/a z kim masz do czynienia ! 😊

mgr Natalia Dębiec – Dietetyk, psychodietetyk

Z wykształcenia dietetyk kliniczny i sportowy. Dyplomy z zakresu Dietetyki zdobyłam na Wydziale Nauk Medycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (podobno  najlepsza Dietetyka w  Polsce  🙂 ! ) oraz na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Należę do grona osób, dla których praca zawodowa jest jednocześnie życiową pasją.

W związku z tym, że dietetyka jest stosunkowo młodą dziedziną nauki, która bardzo dynamicznie się rozwija, stale poszerzam swoją wiedzę. Ukończyłam kursy wspomagające pracę dietetyka w dziedzinie motywacji, sportu i psychologicznych aspektów odżywiania. Ciągle uczestniczę w kursach i konferencjach doszkalających, abym mogła przekazać Tobie jak najwięcej aktualnej wiedzy

Podczas kuracji kładę szczególny nacisk na motywację i dbam o to, aby każdy klient nauczył się świadomie wybierać to, co dla niego najlepsze. Jestem zwolenniczką smacznej, zdrowej i łatwej w przygotowaniu kuchni (zazwyczaj max 30 minut na przygotowanie obiadu oraz 5 minut na przekąski – brzmi bajecznie, prawda ?  )

Wyznaję zasadę, że stopniowa, ale jednocześnie gruntowna zmiana nawyków żywieniowych i złych przyzwyczajeń jest gwarancją osiągnięcia dobrego samopoczucia, wymarzonej sylwetki oraz utrzymania optymalnej masy ciała po zakończeniu kuracji.

Dietetyka jest bardzo kontrowersyjną dziedziną nauki. Istnieje wiele mitów i przekonań na temat odpowiedniej diety. Niektóre zalecenia żywieniowe są dedykowane osobom chorym, a inne tylko zdrowym. Zanim podejmiesz decyzję o zastosowaniu jakiejkolwiek diety alternatywnej – skonsultuj się ze mną, abyś nie miał problemów zdrowotnych !

Paweł Karasz – trener piłki nożnej, doradca żywieniowy

Paweł od dawna przeprowadza treningi piłki nożnej z dziećmi od 3 roku życia i bardzo dobrze mu to wychodzi. Kalendarz pęka w szwach, a kolejne dzieci dopisują się na zajęcia, czasami miejsc już brak … 🙂 Zajęcia odbywają się dla dzieci od 3 do 12 lat w szkole i przedszkolu Morskim w Gdańsku.

Po pracy sam dużo ćwiczy i dba o zdrowe odżywianie oraz naturalną suplementację olejem lnianym, witaminami oraz mikroelementami.

Poza trenerką, Pawła możecie czasami zastać u nas w gabinecie i sklepie ze zdrową żywnością. Chętnie doradzi, zwłaszcza w kwestii odżywiania oraz uzupełniania witamin i minerałów w sporcie.

Łukasz Dębiec – Specjalista Informatyk 

Bez Łukasza ta strona i żadna inna związana z GRAVIOLĄ by nie istniała. Świetny specjalista w swoim fachu. Specjalizuje się nie tylko w stawianiu stron czy sklepów internetowych, ale także w dziennikarstwie anglojęzycznym. Po pracy chętnie trenuje na siłowni oraz oddaje się gotowaniu zdrowych i smacznych potraw z przepisów od dietetyka GRAVIOLI 🙂

Olga Lagowska – Przyszły Wybitny Lekarz z zamiłowaniem
do zdrowego stylu życia i profilaktyki zdrowotnej 

Olga zawsze służy radą i pomocą w konsultacji tak zwanych trudnych przypadków medycznych w gabinecie dietetycznym GRAVIOLA.
Współpraca z Olgą pomaga zrozumieć wiele procesów zachodzących w organizmie człowieka i podejść holistycznie do każdego klienta w gabinecie. Poza studiami pasjonatka jogi i zdrowego gotowania 🙂

Daniel Jurkiewicz – Specjalista ds. Marketingu i Public Relations z wieloletnim doświadczeniem

Zapisy na wizytę pod numerem telefonu 533 993 224 lub mailowo kontakt@dietetykgraviola.pl