SKĄD BIORĄ SIĘ CHOROBY?

Czy wiesz, że…

„Jest tylko jedna choroba: nieprawidłowo funkcjonujące komórki ciała i są dwie jej przyczyny: niedobory witamin, mikroelementów i enzymów niezbędnych do prawidłowego metabolizmu oraz zanieczyszczenie organizmu toksynami” – Raymond Francis

Co zrobić, aby zapobiegać chorobom ?

oczyszczać regularnie organizm – nie masz wpływu na powietrze, którym oddychasz, ani na wodę, która leci w Twoim kranie – a są to dwa elementy towarzyszące Twojemu życiu.
Wodę oczyść za pomocą dzbanka filtrującego LUB jonizatora wody, a zanieczyszczeń z powietrza i z żywności z całą masą pestycydów, herbicydów i antybiotyków pozbądź się z pomocą taniej i skutecznej pokrzywy, czystka, czy alg (spirulina, chlorella)
uzupełniać witaminy i minerały – jeśli sam nie hodujesz roślinek, nie uprawiasz zbóż, ani nie hodujesz zwierząt bez użycia szkodliwych nawozów czy antybiotyków i nie masz dostępu do żywności ekologicznej to niestety z żywności kupionej w markecie nie dostarczysz odpowiedniej ilości witamin i minerałów. Próbowałam jeść super, wyliczyłam sobie dietę, tak aby podaż żywności zaspokoiła moje potrzeby witaminowo- minerałowe i chyba nie da się. Nie odczułam żadnej różnicy w moim samopoczuciu w dłuższym stosowaniu takiej wyliczonej diety. Włosy dalej leciały z głowy, odporność nie najlepsza, a stawy strzykały. Prawda jest taka, że może jakieś witaminy tam
są, ale dodatki do żywności blokują biodostępność witamin i minerałów.
Uzupełniaj witaminy i minerały w postaci naturalnej, np sproszkowana acerola jako witamina C, spirulina jako skarbnica minerałów, witamina D z lanoliny rozpuszczona w jakimś tłuszczu, albo spożywana razem z posiłkiem tłuszczowym, bo inaczej możesz ją brać i nic z tego nie będzie (do jej działania potrzebny jest tłuszcz). Witamina K2 naturalna, witamina A i E (naturalna, bo betakaroten syntetyczny jest kancerogenny). Witaminy z grupy B, magnez, cynk, selen (minerały – zwłaszcza te śladowe można uzupełniać stosując sól himalajską lub kłodawską kamienną niejodowaną- bogatą w ponad 80 minerałów)

Zawsze jest jakieś rozwiązanie – to Ty wybierasz.

Pracujesz więc na chorobę czy zapobiegasz jej razem ze mną ?